Alkohol na wesele. Czym się kierować przy jego wyborze?

Wesele to najważniejsze wydarzenie w naszym życiu. Dbamy o każdy, najmniejszy szczegół po to aby ceremonia i przyjęcie pozostały długo w naszej pamięci i pamięci zaproszonych gości. Przyszli małżonkowie przy planowaniu wesela muszą podjąć wiele decyzji. Jedną z nich jest wybór odpowiedniego alkoholu. Alkohol na wesele Dolnośląskie zapewnia ogromną różnorodność i wysoką jakość. Jak dopasować trunki do swojego przyjęcia?
1. Wódka. Najpopularniejszy alkohol na weselu. Warto zaopatrzyć się w dużą ilość tego płynu bo preferują ją zarówno młodzi goście jak i Ci w podeszłym wieku.
2. Wino preferują zwykle kobiety, które wolą się dłużej raczyć smakiem i wonią alkoholu. Białe, różowe, czerwone, wytrawne, półwytrawne- każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
3. Piwo staje się coraz to popularniejszym trunkiem na weselu. Można pokusić się o piwa smakowe i bezalkoholowe.
3. Szampan to alkohol, który prawie zawsze wita gości przy wejściu na sale. Warto aby był on wysokiej jakości ponieważ jest kosztowany jako pierwszy.
4. Drink bar. Różnorodne kolory i smaki drinków i koktajli mogą zachwycić najbardziej wybrednego gościa.

Aby wybrać odpowiedni rodzaj alkoholu warto wziąć pod uwagę różne czynniki, a przede wszystkim dokładnie przeanalizować listę gości.