Osób, które pracują na sukces klubu, jest wiele. Oczywiście wszystko zaczyna się od właściciela. To on układa reguły, które będą panowały w lokalu i decyduje o tym, kto znajdzie się w jego załodze.

Barman to konieczność, bo w Polsce prawie nikt nie wyobraża sobie zabawy bez alkoholu. Nic tak nie wprawia w dobry nastrój, jak smaczny drink, więc znalezienie dobrego barmana to absolutna podstawa. Do tego potrzebne są też często sympatyczne kelnerki, które zaopiekują się gośćmi.
Ważną częścią drużyny jest ochrona. W klubach często zdarzają się nieprzyjemne sytuacje w których udział biorą pijani klienci, dlatego porządni ochroniarze są niezbędni.
Ale to nie wszystko. Znaczącą rolę odgrywają osoby, o których zatrudnieniu często się nawet nie mówi. Przykładem są tu fordanserki. To młode, piękne dziewczyny, których jedynym zadaniem jest dobra zabawa przez całą noc. Dzięki temu klub sprawia wrażenie aktywnego. Dziewczyny za swoją pracę oczywiście otrzymują wynagrodzenie, a także dostęp do baru i ochronę.