Co prawda ciężko jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o najlepsze gry, ale zawsze można wybrać tytuły, które pomimo upływu lat wciąż potrafią przyciągnąć graczy.

To takich ponadczasowych hitów z pewnością należy zaliczyć gry studia Blizzard, z których najpopularniejsze to World of Warcraft oraz serie gier strategicznych Starcraft i Warcraft. Tytuły te zapewniają setki godzin wspaniałej rozrywki, zwłaszcza że wspomniane gry komputerowe posiadają rozbudowane tryby gry wieloosobowej, gdzie zabawa może trwać bez końca.

Nie ma nic bardziej emocjonującego niż rozrywka z doświadczonym prawdziwym graczem, który za wszelką cenę stara się pokonać nas w pojedynku w ulubioną grę. Co się natomiast tyczy takich gier, to wiele z nich nie wymaga żadnych dodatkowych opłat (oprócz oczywiście nabycia gry, ale to akurat jest koszt jednorazowy), ale czasami można trafić na tytuły, które wymagają opłacania stałego abonamentu. Najlepiej więc jest się zastanowić nad tym, która gra będzie najlepszym wyborem.