Jesteśmy nowym biurem multimediów, domem innowacyjnym i produkcyjnym. W naszym posiadaniu znajdują się rasowye instrumenty (tudzież baza technologiczna), które dobrze i efektywnie pozwalają nam oferować postać, jaką można przyuważyć w największych studiach na naszym globie.

Pod wspólnym sufitem wszyscy nasi kontrahenci znajdą wielce szeroką gamę specjalistycznych usług w celu potrzeb produkcji filmowej. Przedstawiamy tobie nowoczesne studio do nagrania, green box na rzecz producentów, filmów, reklam, trailerów i seriali. W moim nowoczesnym studiu przestawiamy herosów filmowych aż do najbardziej oddalonych zakątków umysłów filmowców i reżyserów. To oczywiście od nich zależy, co adresat zobaczy w położenie zielonego tła studia nagraniowego Green box: ulice wsi, powierzchnie statku kosmicznego albo antyczny dwór.

Wskutek tego oferujemy nasze usługi każdemu ambitnemu twórcy, który nie chce umieszczać sobie żadnych barier na rzecz swej wyobraźni tudzież kreatywności. Realizujemy również zdjęcia filmowe wykonane kamera red one. Ajencja jej jest też udostępniona wszystkim naszym klientom. Kamera red one, której marka jest sama w sobie obeznana wszelkim fachowcom z branży, objaśnia bez mała wszystko o moim ogromnym potencjale produkcyjnym.

Użytkując w produkcji filmowej czy to studio nagraniowe Green box czy także kamera red one, macie państwo przytomność współpracy z jednym z najwspanialszych studiów nagrań w całej Polsce. Sadyba naszego studia znajduje się w Gdyni, które jako miasteczko organizuje nader często różnorodne eventy dla filmowców i reżyserów z całej Polski.